تاریخچه

شرکت دانش بنیان مهندسی رستافن ارتباط در سال 1377 توسط جمعی از اساتید نخبه دانشگاه صنعتی شریف تأسیس شد. فعالیت شرکت در زمینه‌ تحقیق، مشاوره و اجرای پروژه‌های الکترونیکی، کامپیوتری و مخابراتی است. این شرکت با داشتن تیم‌های توانمند و دانش به‌روز از معدود شرکت‌های ایرانی با توانایی طراحی و ساخت محصولات باند میلیمتری است. از ویژگی‌های این شرکت، جذب نیروهای متخصص و فارغ‌التحصیلان نخبه کشور، داشتن آزمایشگاه‌های متعدد مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا و قرار داشتن بر لبه تکنولوژی می‌باشد.

ماموریت ما
 • ايجاد، توسعه و به‌کارگيري تکنولوژي ارتباطات در جهت ارتقاء امنيت و رفاه مردم
ارزش های ما
 • محوريت امور بر مبناي سخت کوشي، صداقت، وجدان‌كاري، خردجمعي و کار گروهی
 • ارج نهادن به کرامت انساني و زمينه‌سازي رشد و تعالي انسان‌ها
 • مسئوليت‌پذيري اجتماعي و ملي
 • به‌روز بودن و پويايي علمي
 • اعتماد به نفس همراه با تواضع و استفاده از تجارب ديگران
چشم انداز ما

در محصولات و خدمات ارائه شده بيشترين ارزش‌افزوده از دانش نرم‌افزاري درون آن بدست مي‌‌آيد. اين دانش توسط فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌هاي داخل و خارج كشور كه ستون‌هاي اصلي توليد در‌آمد در این شرکت هستند، ايجاد خواهد شد. محصولات توليدي خود را به كل جهان صادر خواهيم كرد و پشتيباني مناسبي از محصولات خواهيم داشت. برند محصولات توليدي ما در جهان معروف بوده و اين برند نشانه كيفيت و پشت‌گرمي مشتريان خواهد بود.

اعضای شرکت
علی
مدیر منابع انسانی

این واحد به‌عنوان عضو کوچکی از خانواده رستافن، باور دارد که اعضای این خانواده ارزشمندترین دارایی شرکت هستند. رستافن با تکیه بر این واقعیت، با توسعه فرهنگی حمایت‌گر و با ارائه حقوق رقابتی در اکثر حوزه‌ها، فرصت شگفت‌انگیزی را برای رشد همکاران فراهم می‌کند.

امیر
مدیر محصول

در رستافن همه با هم به سمت هدفی باارزش پیش می‌رویم، کار گروهی و حال خوب همه افراد در این مسیر یک اولویت است. نگاه مدیران شرکت به سرمایه انسانی نگاهی ویژه و متفاوت است، از گذر عمر کاری در این مجموعه حس خوبی داریم و برای ما اینجا می‌تواند بهترین جا باشد.

فائزه
کارشناس برنامه نویس

در رستافن همه در کنار هم برای رسیدن به اهداف و حال خوبمان تلاش می‌کنیم. به هم یاد می‌گیریم و با هم رشد می‌کنیم. احساس مفید بودن حال آدم را خوب می کند و کار در رستافن این حس را برای همه ما می‌سازد.

پرسش های متداول
 • چگونه می توانم برای فرصت های شغلی شرکت رزومه خود را ارسال کنم؟
  با مراجعه به منوی فرصت‌های شغلی، موقعیت شغلی مد نظر خود را انتخاب کنید و اطلاعات موجود در صفحه مربوطه را کامل نمایید و رزومه خود را بارگذاری نمایید.
 • معمولاً پس از چه مدت زمانی نتیجه رزومه ارسالی خود را می‌توانم مشاهده نمایم؟
  پس از ارسال رزومه، کارشناسان ما در واحد منابع انسانی رزومه های افراد را بررسی می کنند و رزومه های منتخب را برای ادامه مراحل فرآیند جذب انتخاب می کنند. این فرایند معمولا در حدود یک الی دو هفته کاری ممکن است به طول بیانجامد.
 • فواصل زمانی بین هر مصاحبه تا رسیدن به نتیجه نهایی چقدر است؟
  مدت زمان فرآیند جذب (از مصاحبه اولیه تا استخدام) با توجه به گروه کاری کاری مختلف ممکن است، کمی تفاوت داشته باشد. اما به طور کلی در حدود 14 تا 20 روز کاری احتمال دارد که فرآیند جذب به طول بیانجامد.
 • با چه کسی در خصوص فرآیند مصاحبه‌ها و موقعیت‌های شغلی تماس بگیرم؟
  سوالات خود را در خصوص فرآیند جذب و استخدام از گروه توسعه منابع انسانی بپرسید.